referenties

2x nieuwe opleggers voor Federale Politie

Nieuwe oplevering van twee gesloten opleggers voor de Federale Politie. Deze speciaal ontwikkelde trailers zijn ontworpen voor het veilig en efficiënt transport van Spaanse ruiters – een essentieel onderdeel bij het afzetten van grote evenementen, betogingen of risicovolle situaties.

De opleggers zijn gebouwd op een C1+E-chassis en uitgerust met een laadlift, waardoor het laden en lossen van de zware obstakels moeiteloos en veilig kan gebeuren. De binnenruimte is afgewerkt met antislipvloeren, geïntegreerde bevestigingssystemen en voldoende ventilatieopeningen voor een optimaal gebruikscomfort. Dankzij de compacte, maar robuuste bouw zijn deze trailers uitermate geschikt voor stedelijke zones en smalle toegangswegen.

• Project in samenwerking met de Federale Politie
• 2x gesloten opleggers met laadklep
• Toepassing: transport van Spaanse ruiters
• Ontworpen en gebouwd door Noyens – volledig op maat

Deze levering toont opnieuw onze kracht in maatwerkoplossingen voor veiligheidsdiensten. We danken de Federale Politie voor het vertrouwen in ons vakmanschap en wensen hen veel veilige kilometers toe met deze nieuwe aanwinst.

  • 802798 semi remorque permis c1+e noyens
  • 802798 BE trailers Federale Politie
  • 802798 minitrailers noyens gesloten laadbak met laadlift
  • 802798 c1e trailers noyens